Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ceville

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ceville fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ceville satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

16.16₺

Cdkeys

28.89₺

Steam

80.18₺

Çıkış tarihi: Feb. 27, 2009
Geliştiren: Realmforge Studios
Yayıncı: Assemble Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

Ceville Sistem Gereksinimleri

  • Operating system:Windows® XP & Vista
  • Processor:CPU with 1,7GHz
  • Memory:512MB
  • Hard disk space:2GB
  • Video:3D Graphic Card with 256 MB Ram
  • DirectX® Version:9c
null

Ceville Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ceville fiyatı:    16.16₺

Şu anki en ucuz Ceville fiyatı:    16.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Ceville İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ceville - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ceville Özeti

Ortalama acımasız soğuk kanlı tiran cevil, acımasızca Faeryanis'in güzel krallığını uyarıyor. Aksine, cesur insanlar rejimine karşı isyan eden ve saraydan çıkarılana kadar, cesur insanların güzel krallığını yönetirdi.

Ceville İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ceville fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ceville satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!