Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Chamber of Darkness

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Chamber of Darkness fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Chamber of Darkness satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.65₺

G2A

35.54₺

Çıkış tarihi: Oct. 10, 2018
Geliştiren: The Crow Studios
Yayıncı: GrabTheGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Chamber of Darkness Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: intel core i3-3220U 3.3 GHZ
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: If graphical issues started
null

Chamber of Darkness Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Chamber of Darkness fiyatı:    1.65₺

Şu anki en ucuz Chamber of Darkness fiyatı:    1.65₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Chamber of Darkness İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Chamber of Darkness - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Chamber of Darkness Özeti

Zorluklarla dolu bir yolculuğa korkutucu bir şövalye olarak oynayın. Savaş kalesi tarafından yırtılmış, terk edilmiş, terkedilmiş düşmanları almak için çeşitli yetenekler ve powerups kullanın.

Chamber of Darkness İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Chamber of Darkness fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Chamber of Darkness satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!