Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Chasm

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Chasm fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Chasm satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

23.67₺

RandomOyun

24.40₺

G2A

31.89₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: July 31, 2018
Geliştiren: Bit Kid, Inc.
Yayıncı: Bit Kid, Inc.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Chasm Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP + Service Pack 3
  • İşlemci: Dual Core CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.0+ support (2.1 with ARB extensions acceptable)
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Chasm Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Chasm fiyatı:    23.67₺

Şu anki en ucuz Chasm fiyatı:    23.67₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Chasm İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Chasm - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Chasm Özeti

Bu usule ilişkin oluşturulan macera platfantöründe uzak bir dağ kasabasının altındaki derinlikleri keşfedin. Hack N Slash Dungeon Trowlers ve Metroidvanya tarzı platformlardan ilham almak için, uçurum sizi heyecan verici hazine, ölümcül düşmanlar ve bol miktarda sırlarla dolu bir fantezi dünyasına batırır.

Chasm İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Chasm fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Chasm satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!