Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Chicken Invaders 3

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Chicken Invaders 3 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Chicken Invaders 3 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

160.68₺

Çıkış tarihi: June 8, 2015
Geliştiren: InterAction studios
Yayıncı: InterAction studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Chicken Invaders 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 170 MB kullanılabilir alan
null

Chicken Invaders 3 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Chicken Invaders 3 fiyatı:    74.7₺

Şu anki en ucuz Chicken Invaders 3 fiyatı:    74.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Chicken Invaders 3 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Chicken Invaders 3 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Chicken Invaders 3 Özeti

Chickens. For centuries we have oppressed them, grilling, roasting, stewing, and stuffing them in buns. The time has come for us to pay. Intergalactic chickens are invading Earth, seeking revenge for the oppression of their earthly brethren!

Chicken Invaders 3 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Chicken Invaders 3 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Chicken Invaders 3 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!