Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Civilization IV: Beyond the Sword

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Civilization IV: Beyond the Sword fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Civilization IV: Beyond the Sword satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Cdkeys

139.60₺

Çıkış tarihi: July 24, 2007
Geliştiren: Firaxis Games
Yayıncı: 2K
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Total War: WARHAMMER III
599.00₺ 599.00₺
pc
King Arthur: Knight's Tale
67.00₺ 67.00₺
pc
Jurassic World Evolution 2
92.00₺ 50.60₺

Civilization IV: Beyond the Sword Sistem Gereksinimleri

Minimum: Windows 2000 (plus Service Pack 1 or higher), Windows XP Home or Professional (plus Service Pack 1 or higher), or Windows Vista; 1.2GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor, 256 MB RAM, 64 MB video card with hardware T&L (GeForce 2, Radeon 7500 or better), DirectX 7 compatible sound card, 1.7 GB of free hard drive space, DirectX 9.0c (included)
Recommended: 1.8GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent (or better), 512 MB RAM, 128 MB video card with DirectX 8 support (pixel and vertex shaders), DirectX 7 compatible sound card, 1.7 GB of free hard drive space, DirectX 9.0c (included)
null

Civilization IV: Beyond the Sword Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Civilization IV: Beyond the Sword fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Civilization IV: Beyond the Sword fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Civilization IV: Beyond the Sword İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Civilization IV: Beyond the Sword - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Civilization IV: Beyond the Sword Özeti

Sid Meers Medeniyet IV®: Kılıcın ötesinde, medeniyet için ikinci genişleme paketidir IV - Dünya çapında bir hit haline gelen yılın 2005 PC oyunu.

Civilization IV: Beyond the Sword İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Civilization IV: Beyond the Sword fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Civilization IV: Beyond the Sword satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!