Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

CLANNAD Side Stories

Güvenilir mağazalardaki en ucuz CLANNAD Side Stories fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup CLANNAD Side Stories satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

314.70₺

Çıkış tarihi: June 2, 2016
Geliştiren: VisualArts/Key
Yayıncı: Sekai Project
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

CLANNAD Side Stories Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8 (32 bit or 64 bit)
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280x960
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
null

CLANNAD Side Stories Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz CLANNAD Side Stories fiyatı:    314.7₺

Şu anki en ucuz CLANNAD Side Stories fiyatı:    314.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

CLANNAD Side Stories İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

CLANNAD Side Stories - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


CLANNAD Side Stories Özeti

Clannad dünyasına daha fazla dinleyin ve hikayeleri orijinal görsel yeni maceranın ötesinde yaşayın. Japonya'da Clannad Hikari Mimamoru Sakamichi de olarak bilinen bu Steam versiyonu, yüksek çözünürlüklü varlıklara sahiptir ve ilk defa İngilizce'ye çevrilir.

CLANNAD Side Stories İle İlgili Kullanıcı Yorumları


CLANNAD Side Stories fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak CLANNAD Side Stories satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!