Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Cloudlands : VR Minigolf

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Cloudlands : VR Minigolf fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Cloudlands : VR Minigolf satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: April 5, 2016
Geliştiren: Futuretown
Yayıncı: Futuretown
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Cloudlands : VR Minigolf Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7,8 or 10 (64bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 equivalent or greater
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 /Radeon R9 290 equivalent or greater
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Cloudlands : VR Minigolf Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Cloudlands : VR Minigolf fiyatı:    599.7₺

Şu anki en ucuz Cloudlands : VR Minigolf fiyatı:    599.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Cloudlands : VR Minigolf İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Cloudlands : VR Minigolf - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Cloudlands : VR Minigolf Özeti

A VR minigolf experience taking you to a beautifully landscaped course high above the clouds. Single player, online and local multiplayer, and a course editor allow you to build, share, and play other user created holes. No swing or power meters here, simply swing the club to play. Fully supports HTC Vive and Oculus Touch.

Cloudlands : VR Minigolf İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Cloudlands : VR Minigolf fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cloudlands : VR Minigolf satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!