Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Clouds & Sheep 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Clouds & Sheep 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Clouds & Sheep 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

12.49₺

G2A

21.63₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 24, 2016
Geliştiren: HandyGames
Yayıncı: HandyGames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Clouds & Sheep 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Clouds & Sheep 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Clouds & Sheep 2 fiyatı:    12.49₺

Şu anki en ucuz Clouds & Sheep 2 fiyatı:    12.49₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Clouds & Sheep 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Clouds & Sheep 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Clouds & Sheep 2 Özeti

"Clouds & Sheep" adlı oyunun devamı niteliğindeki, heyecanla beklenen bu oyunda sevimli koyun ailesi nihayet kaçmayı başardı! Sayısız macera çöz ve yünlü arkadaşlarının ihtiyaçlarını karşıla. Çimen, çiçek, ağaç ek ve kaynaklarını stoklamak için hayvanlarının farklı renkteki yünlerini kırp!

Clouds & Sheep 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Clouds & Sheep 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Clouds & Sheep 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!