Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Coffin of Ashes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Coffin of Ashes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Coffin of Ashes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

7.80₺

Çıkış tarihi: Dec. 8, 2016
Geliştiren: Ladomu
Yayıncı: DigitalEZ
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Coffin of Ashes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
  • İşlemci: Intel Core2 Duo or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9/OpenGL 4.1 capable GPU
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • Ekran Kartı: OpenGL ES 2.0 hardware driver support required for WebGL acceleration. (AMD Catalyst 10.9, nVidia 358.50)

Coffin of Ashes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Coffin of Ashes fiyatı:    7.8₺

Şu anki en ucuz Coffin of Ashes fiyatı:    7.8₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Coffin of Ashes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Coffin of Ashes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Coffin of Ashes Özeti

Delilah, yanlışlıkla yağmurlu bir gecede eski bir konağı keşfeden sıradan bir okullu kızdır. Konaktaki keşif devam ederken, açıklanamayan birçok gizemli fenomen bulur. Küllerle kaplı bu konağda, gizli yeraltındaki gizli gizlidir?

Coffin of Ashes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Coffin of Ashes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Coffin of Ashes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!