Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Coin Crypt

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Coin Crypt fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Coin Crypt satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.53₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 18, 2013
Geliştiren: Greg Lobanov
Yayıncı:
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Coin Crypt Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8
  • İşlemci: 1.2GHz processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 MB kullanılabilir alan
null

Coin Crypt Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Coin Crypt fiyatı:    23.53₺

Şu anki en ucuz Coin Crypt fiyatı:    23.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Coin Crypt İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Coin Crypt - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Coin Crypt Özeti

Büyülü paralar hakkında bir Roguelite Deckbuilding macera oyunu. Madeni paraların içindeki gizli gücün kilidini açıp büyülü düellolarda kullanan bir yağmacı olarak oynarsınız. Sandıklar ve düşmanlardan aldığın sözler de bir sonraki hamleleriniz oldu, bu yüzden dikkatlice planlayın!

Coin Crypt İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Coin Crypt fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Coin Crypt satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!