Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Collisions

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Collisions fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Collisions satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.20₺

G2A

52.93₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: July 28, 2015
Geliştiren: 2dengine
Yayıncı: 2dengine
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Collisions Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista+
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İlave Notlar: Requires a mouse or touchscreen

Collisions Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Collisions fiyatı:    8.2₺

Şu anki en ucuz Collisions fiyatı:    8.2₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Collisions İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Collisions - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Collisions Özeti

Çarpışmalar zamanlama, mantık ve beklentiye dayalı dinlendirici bir bulmaca oyunudur. Gerçeküstü makineler dünyasını keşfedin ve Horizon'un üstünde duran gizemli nesnenin arkasındaki hikayeyi ortaya çıkarın.

Collisions İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Collisions fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Collisions satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!