Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Command & Conquer 3: Kane's Wrath fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Command & Conquer 3: Kane's Wrath satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

99.00₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Nov. 13, 2009
Geliştiren: EA Los Angeles
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Command & Conquer 3: Kane's Wrath Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP/Vista (64-bit not supported)
  • Processor: 2GHz (2.2GHz Vista)
  • Memory: 512 MB (1GB Vista)
  • Graphics: nVIDIA GeForce 4, ATI Radeon 8500 or greater (ATI Radeon 9200 and 9250 PCI, nVIDIA Geforce 4 MX cards not supported.); for Vista NVIDIA GeForce 6100 or ATI Radeon 9500 or greater
  • DirectX®: DirectX 9.0 compatible
  • Hard Drive: 6GB of free space
  • Sound: DirectX 9.0 compatible
  • Controller Support: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360® Controller for Windows)
  • INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT WWW.EA.COM. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON WWW.EA.COM.
null

Command & Conquer 3: Kane's Wrath Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Command & Conquer 3: Kane's Wrath fiyatı:    99.0₺

Şu anki en ucuz Command & Conquer 3: Kane's Wrath fiyatı:    99.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Command & Conquer 3: Kane's Wrath İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Command & Conquer 3: Kane's Wrath - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Command & Conquer 3: Kane's Wrath Özeti

Kane adına! Komuta ve amp; Conquer ™ serisi, Command & Amp ile gelişmeye devam ediyor; Conquer ™ 3: Kane'nin gazabı. Genişletme paketi olarak, eleştirel olarak beğenilen ve fan favorisine, komuta ve amp; 3 Tiberium Savaşları ™, bu gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunu, bir epik yeni merkezinde Kane ile Tiberium evrenine geri döner ...

Command & Conquer 3: Kane's Wrath İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Command & Conquer 3: Kane's Wrath fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Command & Conquer 3: Kane's Wrath satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!