Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Command & Conquer 3: Tiberium Wars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Command & Conquer 3: Tiberium Wars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

99.00₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: March 28, 2007
Geliştiren: EA Los Angeles
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
399.00₺ 299.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.00₺ 599.00₺
pc
Internet Cafe …
190.00₺ 32.00₺

Command & Conquer 3: Tiberium Wars Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP/Vista
  • Processor: 2GHz AMD Athlon™ processor or equivalent
  • Memory: 512MB RAM
  • Graphics: ATI Radeon 8500 or Nvidia GeForce 4 or higher video card
  • Hard Drive: 8GB
  • Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
  • Other Requirements: Internet service required to access online features, Broadband modem required for 3 to 8 players and voice support
  • INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT WWW.EA.COM. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON WWW.EA.COM.
null

Command & Conquer 3: Tiberium Wars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Command & Conquer 3: Tiberium Wars fiyatı:    99.0₺

Şu anki en ucuz Command & Conquer 3: Tiberium Wars fiyatı:    99.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Command & Conquer 3: Tiberium Wars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Command & Conquer 3: Tiberium Wars Özeti

Yıl 2047'dir. Büyük bir nükleer ateş topu, gece gökyüzünde yüksek, üçüncü Tiberium Savaşı'nın dramatik başlangıcını ve her zamanın en çığır açan gerçek zamanlı strateji franchise'ın uzun zamandır beklenen geri dönüşünü işaret ediyor.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Command & Conquer 3: Tiberium Wars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Command & Conquer 3: Tiberium Wars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!