Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Command & Conquer: Red Alert 3

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Command & Conquer: Red Alert 3 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Command & Conquer: Red Alert 3 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

129.00₺

G2A

217.72₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Oct. 28, 2008
Geliştiren: EA Los Angeles
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Total War: WAR…
599.00₺ 539.10₺

Command & Conquer: Red Alert 3 Sistem Gereksinimleri

  • Supported OS: Microsoft Windows® XP SP2, Windows Vista (32-bit)
  • Processor: Any Intel Core Duo machine; XP: Intel Pentium 4 2.2 GHz or better, AMD Athlon XP 2100+ or better; Vista: Intel Pentium 4 2.6 GHz or better, AMD Athlon XP 2800+ or better
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: DirectX® 9.0c compatible video card, NVIDIA GeForce 6800 or better, ATI Radeon X800 or better
  • Hard Drive: At least 10 GB of free space
  • Sound: DirectX® 9.0c compatible sound card (Yamaha Xwave-512 is not supported)
  • Multiplayer: 2 - 6 players with optional voice support, network or Internet connection required (Cable, DSL or faster connection).
  • INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT WWW.EA.COM. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON WWW.EA.COM.
null

Command & Conquer: Red Alert 3 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Command & Conquer: Red Alert 3 fiyatı:    32.25₺

Şu anki en ucuz Command & Conquer: Red Alert 3 fiyatı:    129.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Command & Conquer: Red Alert 3 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Command & Conquer: Red Alert 3 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Command & Conquer: Red Alert 3 Özeti

Kazılmış bir Sovyet Birliğinin umutsuz liderliği, tarihi değiştirmek ve anne Rusya'nın ihtişamını geri yüklemek için zaman içinde geri hareket eder. Time Travel Mission, teknolojinin tamamen farklı bir evrimi izlediği alternatif bir zaman çizelgesi yaratıyor, yeni bir süper güç dünyaya sahneye çıktı ve III.

Command & Conquer: Red Alert 3 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Command & Conquer: Red Alert 3 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Command & Conquer: Red Alert 3 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!