Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Company of Heroes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Company of Heroes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Company of Heroes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

31.00₺

DurmaPlay

40.00₺

HRK

60.47₺

G2A

60.68₺

Cdkeys

111.56₺

Çıkış tarihi: Sept. 11, 2006
Geliştiren: Relic Entertainment
Yayıncı: SEGA
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Company of Heroes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows® XP or Vista
 • İşlemci: 2.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent and latest manufacturer drivers
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible 16-bit
 • İlave Notlar: Supported Video Cards: NVIDIA: NVIDIA GeForce 3 series or better with latest manufacturer drivers (excluding the GeForce 4 MX series), ATI: ATI Radeon 9500 series or better with latest manufacturer drivers.
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows® XP or Vista
 • İşlemci: 3.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6800 series or better
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible 16-bit

Company of Heroes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Company of Heroes fiyatı:    31.0₺

Şu anki en ucuz Company of Heroes fiyatı:    31.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Company of Heroes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Company of Heroes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Company of Heroes Özeti

Delivering a visceral WWII gaming experience, Company of Heroes redefines RTS by bringing the sacrifice of heroic soldiers, war-ravaged environments, and dynamic battlefields to life. Please visit the "Company of Heroes - Legacy Edition" page for additional user reviews.

Company of Heroes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Company of Heroes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Company of Heroes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!