Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Convoy

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Convoy fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Convoy satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

22.82₺

Steam

24.00₺

Cdkeys

75.46₺

HRK

93.00₺

Çıkış tarihi: April 21, 2015
Geliştiren: Convoy Games
Yayıncı: Indietopia Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Convoy Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: Intel Pentium Dual Core T4400 2.2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 2.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Convoy Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Convoy fiyatı:    22.82₺

Şu anki en ucuz Convoy fiyatı:    22.82₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Convoy İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Convoy - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Convoy Özeti

Konvoy, kırık geminiz için parçaların arayışında bir araziyi geçtiğiniz MAD Max ve FTL'den ilham alan taktik bir Roguelie benzeridir. Piksel sanatında sunulan ve kıyamet sonrası bir ortamda belirlenen konvoy, çekirdeğinde bir takım tabanlı taktiksel savaş roguelie benzeridir.

Convoy İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Convoy fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Convoy satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!