Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Craft Hero

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Craft Hero fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Craft Hero satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 10, 2022
Geliştiren: PandaCat 熊喵独立游戏
Yayıncı: OKJOY
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Craft Hero Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows10
  • Processor: i5-3450
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: GTX960

Craft Hero Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Craft Hero fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Craft Hero fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Craft Hero İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Craft Hero - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Craft Hero Özeti

Gather resources by day, build and recruit by noon, defend your village by night! A new minimalism sandbox survival with countless new ideas – Craft Hero

Craft Hero İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Craft Hero fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Craft Hero satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!