Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crash Dive

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crash Dive fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crash Dive satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: July 6, 2015
Geliştiren: Panic Ensues Software
Yayıncı: Panic Ensues Software
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Crash Dive Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP
  • İşlemci: Intel Atom
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 220 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: 7
  • İşlemci: Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 310 MB kullanılabilir alan

Crash Dive Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crash Dive fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Crash Dive fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Crash Dive İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crash Dive - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crash Dive Özeti

İkinci Dünya Savaşı Taktik Denizaltı Savaşı! Lavabo için düşman konvoyları arayışında Atlantik'ten prowling bir U-Boat'ın emrini alın. Escortları geçerken ve taşımayı torpido. Veya yüzey ve güverte tabancanızı cüretkar bir gece saldırısında kullanın.

Crash Dive İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crash Dive fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crash Dive satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!