Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crash Drive 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crash Drive 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crash Drive 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

31.14₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: May 28, 2015
Geliştiren: M2H
Yayıncı: M2H
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Crash Drive 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP and newer
  • İşlemci: 2 GHz dual core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Crash Drive 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crash Drive 2 fiyatı:    31.14₺

Şu anki en ucuz Crash Drive 2 fiyatı:    31.14₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Crash Drive 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crash Drive 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crash Drive 2 Özeti

Bu çok oyunculu serbest dolaşımlı dublör oyununda saçma eğlenceye hazır olun. Büyük açık dünyalar arasında bir otobüs, tank veya canavar kamyon ve hız sürün. Arabanızı kaldırın, rastgele etkinliklere katılın ve gizli alanları keşfedin. Şimdi satın alın ve arkadaşınıza hediye etmek için ücretsiz bir kopya alın!

Crash Drive 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crash Drive 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crash Drive 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!