Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

CreaVures

Güvenilir mağazalardaki en ucuz CreaVures fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup CreaVures satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

15.21₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 23, 2011
Geliştiren: Muse Games
Yayıncı: Muse Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

CreaVures Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP veya sonrası
  • İşlemci: 2 GHz CPU
  • Bellek: 512 Mb (Windows Vista için 1 GB)
  • Ekran Kartı: 128 MB video bellekli tümleşik ekran kartı
  • DirectX®: 9.0c
  • Sabit Disk: 400MB
  • Ses:DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı
null

CreaVures Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz CreaVures fiyatı:    15.21₺

Şu anki en ucuz CreaVures fiyatı:    15.21₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

CreaVures İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

CreaVures - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


CreaVures Özeti

Take control of five cute, mystical creatures of miniature proportions called CreaVures. CreaVures always travel in pairs, and they must use their special abilities to help each other solve interesting platforming puzzles.

CreaVures İle İlgili Kullanıcı Yorumları


CreaVures fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak CreaVures satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!