Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crimsonland

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crimsonland fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crimsonland satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

3.96₺

HRK

75.20₺

G2A

103.88₺

Çıkış tarihi: June 11, 2014
Geliştiren: 10tons Ltd
Yayıncı: 10tons Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Crimsonland Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
  • İşlemci: 1 Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 8.1
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepads must support XInput
null

Crimsonland Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crimsonland fiyatı:    3.96₺

Şu anki en ucuz Crimsonland fiyatı:    3.96₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Crimsonland İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crimsonland - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crimsonland Özeti

Thousands of aliens, giant spiders, mutant lizards, and more are on the attack - can you survive the onslaught? Crimsonland is a top-down shooter with a touch of RPG. Unlock over 30 weapons and over 50 perks from quirky to brutal. Complete the quest and show your skills in five survival modes.

Crimsonland İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crimsonland fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crimsonland satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!