Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crusader Kings Complete

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crusader Kings Complete fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crusader Kings Complete satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

3.72₺

HRK

9.13₺

Steam

18.00₺

Cdkeys

40.53₺

Çıkış tarihi: Feb. 14, 2012
Geliştiren: Paradox Development Studio
Yayıncı: Paradox Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Crusader Kings Complete Sistem Gereksinimleri

  • OS: XP
  • Processor: Pentium III 450 MHz
  • Memory: 128 Mb RAM
  • Hard Disk Space: 600 MB Free Hard Drive Space
  • Video Card: 4 Mb Video Card
  • DirectX®: 9.0c or better
  • Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
null

Crusader Kings Complete Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crusader Kings Complete fiyatı:    3.72₺

Şu anki en ucuz Crusader Kings Complete fiyatı:    3.72₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Crusader Kings Complete İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crusader Kings Complete - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crusader Kings Complete Özeti

Avrupa kargaşada. Arazi, küçük favlalara parçalanır ve İmparatorun Papa ile mücadele eder. Bu anda Papa, Kutsal Toprakları kurtarmaya gidenlerin tüm günahlardan kurtulacağını bildirdi. Prestij ve dindarlık toplayın ve dünya adınızı huşu içinde fısıldayacaktır.

Crusader Kings Complete İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crusader Kings Complete fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crusader Kings Complete satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!