Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crystal Story II

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crystal Story II fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crystal Story II satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.20₺

G2A

75.97₺

Çıkış tarihi: Feb. 6, 2015
Geliştiren: Emmanuel Salva Cruz
Yayıncı: Emmanuel Salva Cruz
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Crystal Story II Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, or 8
  • İşlemci: 2.4 GHz Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
null

Crystal Story II Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crystal Story II fiyatı:    2.04₺

Şu anki en ucuz Crystal Story II fiyatı:    6.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Crystal Story II İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crystal Story II - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crystal Story II Özeti

Crystal Story II, kötü bir cadı yenmek için genç bir ejderhanın hikayesini izleyen sıra tabanlı bir RPG'dir. Ona yolculuğunda yardım etmek ve dünyayı yaklaşmakta olan işgalten kurtarmak için müttefikler aramalıdır.

Crystal Story II İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crystal Story II fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crystal Story II satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!