Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crystals of Time

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crystals of Time fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crystals of Time satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

13.79₺

G2A

20.21₺

Steam

29.70₺

Çıkış tarihi: June 13, 2014
Geliştiren: RVL Games
Yayıncı: exosyphen studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Crystals of Time Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP,Vista,7,8
  • İşlemci: 1.5 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 Gb
  • DirectX: Sürüm 9.0
null

Crystals of Time Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crystals of Time fiyatı:    13.79₺

Şu anki en ucuz Crystals of Time fiyatı:    13.79₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Crystals of Time İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crystals of Time - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crystals of Time Özeti

Ashley Ford'un babasını bulmasına ve üç meşe konağının gizemini çözmesine yardım et. Profesyonel bir hırsız olan Ashley, üç meşe konağına gizlice girmeye çalışırken aniden bir gece kaybolan babasından bu hobiyi devraldı. Oyuna çok sayıda sır gizleyen, ıssız bir evin önünde başlarsınız.

Crystals of Time İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crystals of Time fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crystals of Time satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!