Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Cubot

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Cubot fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Cubot satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.00₺

G2A

65.44₺

Çıkış tarihi: Jan. 8, 2015
Geliştiren: Nicolas Pierre-Loti-Viaud
Yayıncı: Nicolas Pierre-Loti-Viaud
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Cubot Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 2.0) capabilities, and recommended dedicated graphics card with 128 MB of RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Cubot Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Cubot fiyatı:    4.0₺

Şu anki en ucuz Cubot fiyatı:    4.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Cubot İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Cubot - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Cubot Özeti

At first sight, Cubot is a puzzle-game with a minimalist gameplay, just move color cubes towards tiles of the same color. Its really easy, but it will be a torture for your mind to complete all levels of the game because the apparent simplicity of the game is in contradiction with the complexity of the level-design.

Cubot İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Cubot fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cubot satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!