Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Danmaku Unlimited 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Danmaku Unlimited 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Danmaku Unlimited 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: March 18, 2014
Geliştiren: Doragon Entertainment
Yayıncı: Doragon Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Danmaku Unlimited 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8
  • İşlemci: 2.0 Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: GPU with Shader Model 2.0
  • Depolama: 110 MB kullanılabilir alan
null

Danmaku Unlimited 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Danmaku Unlimited 2 fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Danmaku Unlimited 2 fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Danmaku Unlimited 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Danmaku Unlimited 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Danmaku Unlimited 2 Özeti

Klasik Japon tarzı dikey manik çekim eylem! Çekin, Dodge ve eleştirel beğeni toplayan Danmaku sınırsız dizisindeki ikinci girişte yolunuzu patlatın. Tırnak ısırcı mermi desenleri ile savaş ve küresel liderlikte hakimiyet için yarışın!

Danmaku Unlimited 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Danmaku Unlimited 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Danmaku Unlimited 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!