Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dark Echo

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dark Echo fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dark Echo satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

Çıkış tarihi: May 11, 2015
Geliştiren: RAC7 Games
Yayıncı: RAC7 Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Dark Echo Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or higher
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Dark Echo Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dark Echo fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz Dark Echo fiyatı:    6.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Dark Echo İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dark Echo - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dark Echo Özeti

Karanlıkta sıkışıp, tehdit edici ortamlarla yolunuzu yönlendirmek için görselleştirilmiş ses kullanmanız gerekir. Yarattığınız sesler, çevredeki dünyanın şeklini ortaya çıkaran engelleri kapatır. Dünyayı, hem sesi hem de ruhları yutan korkunç bir kötülüğü çekmenin tek bir yolunu çekmenin uzun zaman geçmeyecek.

Dark Echo İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dark Echo fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dark Echo satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!