Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dark Light

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dark Light fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dark Light satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

509.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 29, 2022
Geliştiren: Mirari&Co.
Yayıncı: Mirari&Co.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Dark Light Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 7+
  • Processor: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 560
  • Storage: 3 GB available space

Dark Light Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dark Light fiyatı:    509.7₺

Şu anki en ucuz Dark Light fiyatı:    509.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dark Light İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dark Light - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dark Light Özeti

Dark Light is a Sci-fi platformer, Metroidvania, souls-like game. As a Dark-Hunter, you will explore the apocalypse world full of supernatural beings, some of them are only visible in the light source of your drones. Kill, gain, upgrade, build skills and get stronger in the dark world!

Dark Light İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dark Light fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dark Light satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!