Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dark Quest 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dark Quest 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dark Quest 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

269.70₺

Çıkış tarihi: March 6, 2018
Geliştiren: Brain Seal Ltd
Yayıncı: Brain Seal Ltd
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Dark Quest 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel 2Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Any
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
null

Dark Quest 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dark Quest 2 fiyatı:    269.7₺

Şu anki en ucuz Dark Quest 2 fiyatı:    269.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dark Quest 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dark Quest 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dark Quest 2 Özeti

Dark Quest 2, kötü büyücüyü ve kölelerini yenmek için Epic arayışınızdaki bir kahraman partisini kontrol ettiğiniz bir dönüş tabanlı RPG'dir.

Dark Quest 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dark Quest 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dark Quest 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!