Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dark Scavenger

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dark Scavenger fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dark Scavenger satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

G2A

35.99₺

Cdkeys

78.21₺

Çıkış tarihi: May 16, 2014
Geliştiren: Psydra Games LLC
Yayıncı: Psydra Games LLC
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 101.82₺

Dark Scavenger Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or better
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Native Resolution 800x600
null

Dark Scavenger Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dark Scavenger fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Dark Scavenger fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Dark Scavenger İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dark Scavenger - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dark Scavenger Özeti

Koyu Scavenger, keşif, yağma kazanma ve anlamlı seçimler kazanma odaklı bir tuhaf nokta ve tıklama RPG macerasıdır. Güçlü bir uzay yolcunun rolünü doldurmak, gizemli bir uzaylı gezegende mahsur kaldınız. Dünyayı ya da sadece kendini kurtaracak mısın?

Dark Scavenger İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dark Scavenger fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dark Scavenger satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!