Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Darkest Hunters

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Darkest Hunters fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Darkest Hunters satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.10₺

G2A

15.32₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2017
Geliştiren: ECC GAMES S.A.
Yayıncı: Ultimate Games S.A.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Darkest Hunters Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP with Service Pack 2 or higher
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB video memory, shader model 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Darkest Hunters Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Darkest Hunters fiyatı:    1.1₺

Şu anki en ucuz Darkest Hunters fiyatı:    1.1₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Darkest Hunters İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Darkest Hunters - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Darkest Hunters Özeti

Choose your hero, grab a weapon, learn new spells and… HUNT! Eliminate every nasty beast you meet, collect loot and find the rarest and the greatest equipment ever made. Remember, it’s the live of a Hunter you’ve become, only you are able to defeat the essence of evil.

Darkest Hunters İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Darkest Hunters fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Darkest Hunters satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!