Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Darknet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Darknet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Darknet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

113.34₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: June 8, 2017
Geliştiren: E McNeill
Yayıncı: E McNeill
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Darknet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8,
  • İşlemci: Intel i5-4590 equivalent or greater
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD R9 290 equivalent or greater
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Darknet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Darknet fiyatı:    113.34₺

Şu anki en ucuz Darknet fiyatı:    113.34₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Darknet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Darknet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Darknet Özeti

Darknet, internette elit bir hacker olarak oynadığınız bir strateji / bulmaca oyunudur. Sinyalinizin izlenmesinden önce verileri çalmak için virüsleri, solucanları ve istifi kullanan siber parayı takın. Hem VR hem de VR olmayan sürümleri içerir.

Darknet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Darknet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Darknet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!