Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Days Gone

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Days Gone fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Days Gone satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

210.41₺

Gamebillet

263.19₺

G2A

264.69₺

DurmaPlay

375.00₺

Steam

1499.70₺

Çıkış tarihi: May 18, 2021
Geliştiren: Bend Studio
Yayıncı: PlayStation Mobile, Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Days Gone Sistem Gereksinimleri

None
None

Days Gone Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Days Gone fiyatı:    210.41₺

Şu anki en ucuz Days Gone fiyatı:    210.41₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Days Gone İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Karlı Havalarda Oyun Oynamak Çok Keyifli Bir Şeydir. Bu Keyfi Doruklarda Yaşayın Diye, Sizler İçin Kar Yaparken Oynanacak Oyunlar Listesi Derledik.

Gamehunterz Days Gone Yorumu

Playstation exclusive oyunları en sonunda PC ye gelmeye başladı. Teşekkür ederiz Sony. Days Gone da başta sadece PLaystation 3 ve Playstation 4’ e gelmiş oyunlardan bir tanesi. Bizce zombilerin olduğu bir dünya atmosferi severlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun, çünkü oyun gerek grafikleriyle gerekse hikayesi ve oynanışıyla başarılı bir oyun. Days Gone oyununda küresel bir pandemiden :) iki sene sonrasında hayatta kalan biri olarak oynuyoruz. Buradaki pandemi insanları zombiye dönüştürmüş ve bizim amacımız bu zombilerin olduğu dünyada hayatta kalabilmek. Hayatta kalabilmek yazdım fakat oyun bir hayatta kalma oyunu değil, sizi yanıltmak istemem. Oyunun gayet güzel bir hikayesi var. Grafikleri ise harika!

Oyunda pandemi öncesinde askerlik yapmış bir motosiklet çetesi üyesi olarak oynuyoruz. Zamanında motosiklet çetesi üyesi olduğumuzdan dolayı oyundaki en önemli ulaşım aracı bizim motorumuz. Geniş bir açık dünya haritası olduğundan kendimizi oyunun büyük bir kısmında motosiklet kullanırken buluyoruz, bazı zamanlarda da motorumuzu etraftan bulduğumuz eşyalar ile tamir etmemiz gerekiyor. Oyun sırasında gezerken farklı farklı çeteler ile karşılaşıyoruz, onların hikayelerini ve nasıl hayatta kaldıklarını öğreniyoruz. Bu çetelerden bazıları bizim dostumuz olurken bazıları düşmanımız oluyor. Yani tek düşmanımız zombiler değil. Dost kampları ile iyi ilişki kurmak çok önemli. Bu kamplardan aldığımız görevler ve açık dünyada gezerken topladığımız buralara bırakacağımız eşyalar ile kamptakilerin bize olan güveni artıyor ve daha da gelişiyoruz. Oyunun hikayesi ile ilgili daha fazla bilgi vermeyeceğim, fakat diğer Playstation Exclusive oyunlarında olduğu gibi bu oyunun da hikayesi gayet başarılı.

Days Gone Fiyatları

Oyunu çoğu oyunda olduğu gibi Gamehunterz olarak daha uygun fiyata bulabildik. Playstation kendi popüleritesini arttırabilmek ve eski oyunlardan daha fazla para kazanabilmek için kendi oyunlarını bilgisayara getirmeye başladı, fakat Türkiye’de kurdan dolayı bizim hala bu ounları almamız fazla kolay olmuyor. Tam burada da Gamehunterz oyunları güvenli satıcılardan ucuza bularak gamerların yardımına yetişiyor. Days Gone hem çok güzel bir hikayeye, akıcı mekaniklere hem de çok kaliteli grafiklere sahip bir oyun. Pc ye uyarlarken Sony oyunun grafiklerine özen göstermiş. Bizce bu oyun her oyun severin oynaması gereken bir oyun. Bizce hemen satın alın ve bu kaotik atmosferi deneyimleyin.


Days Gone Özeti

Salgın sonrası ölümün kol gezdiği Amerika'da motosiklet sür ve savaş. Bu açık dünya aksiyon-macera oyununda, yaşamak için bir neden arayan ve hayatta kalmak için savaşarak Bozuk Yol'da motosiklet süren bir başıboş ve ganimet avcısı Deacon St. John olarak oyna.

Days Gone İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Days Gone fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Days Gone satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!