Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dead Pixels

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dead Pixels fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dead Pixels satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

21.62₺

G2A

37.42₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 7, 2012
Geliştiren: CSR-Studios
Yayıncı: CSR-Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Dead Pixels Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP
  • Processor:Intel Core 2, 2ghz
  • Memory:512 MB RAM
  • Graphics:128 MB Video RAM and at least Shader Model 2.0
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:200 MB HD space
null

Dead Pixels Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dead Pixels fiyatı:    21.62₺

Şu anki en ucuz Dead Pixels fiyatı:    21.62₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dead Pixels İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dead Pixels - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dead Pixels Özeti

Toksik atık dökülmesi, su kaynağına girerek, yakın zamanda ölenlerin mezarlarından yükselmesine neden olur. Şimdi, şehirden kaçacaksanız, Undead'in ordusuyla yolunuzu patlatmak size kalmış. Kurtarma yolunda, sarf malzemeleri için mağaza ve evleri ararsınız ve diğer hayatta kalanlarla ticaret yaparsınız.

Dead Pixels İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dead Pixels fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dead Pixels satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!