Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Death Fungeon

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Death Fungeon fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Death Fungeon satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.20₺

G2A

18.02₺

Çıkış tarihi: Aug. 17, 2018
Geliştiren: Ritual Games
Yayıncı: GrabTheGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Death Fungeon Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Pentium(R) Dual-Core E 5200 2.50GHz or better
  • Bellek: 2 GB RAM
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-5287U Processor
  • Bellek: 2 GB RAM

Death Fungeon Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Death Fungeon fiyatı:    1.05₺

Şu anki en ucuz Death Fungeon fiyatı:    4.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Death Fungeon İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Death Fungeon - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Death Fungeon Özeti

Hem gizli hem de parkour elemanları ile bir bulmaca platform oyunu. Bu ölümcül hapishaneden kaçmak için witlerinizi, kurnazlığınızı ve çevikliğini kullanın. Gizli yaklaşımı, yavaşça ilerlemek, gizlenerek ve görüş alanı dışında kalmak. Ya da atletizminizi duvar atlamasına, çıkıntı kapmak ve hızın özgürlüğüne yol açın.

Death Fungeon İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Death Fungeon fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Death Fungeon satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!