Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Deck of Ashes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Deck of Ashes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Deck of Ashes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

104.38₺

Steam

314.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: June 9, 2020
Geliştiren: AYGames
Yayıncı: Buka Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Deck of Ashes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: 2.0 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 Mb capable of OpenGL 2.0+ support
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
null

Deck of Ashes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Deck of Ashes fiyatı:    104.38₺

Şu anki en ucuz Deck of Ashes fiyatı:    104.38₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Deck of Ashes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Deck of Ashes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Deck of Ashes Özeti

Küllerin güvertesi taktiksel kart savaşı olan bir macera oyunudur. Bir seferde bir karakter, itibar, itfa arayışı üzerine antiheroların atışını yönlendirin. Lanetli fantezi dünyasını keşfedin ve güçlü kartları avlayın. Eşsiz bir savaş güvertesini kurun ve düşmanlarınızı ezin! Ash lanetinin dünyasını kurtarabilir misin?

Deck of Ashes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Deck of Ashes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Deck of Ashes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!