Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Deliver Us Mars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Deliver Us Mars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Deliver Us Mars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

126.00₺

G2A

607.68₺

Çıkış tarihi: Feb. 2, 2023
Geliştiren: KeokeN Interactive
Yayıncı: Frontier Foundry
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Deliver Us Mars Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: TBD
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system

Deliver Us Mars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Deliver Us Mars fiyatı:    126.0₺

Şu anki en ucuz Deliver Us Mars fiyatı:    126.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Deliver Us Mars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Deliver Us Mars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Deliver Us Mars Özeti

Deliver Us Mars is an atmospheric sci-fi adventure taking you on a suspense-fuelled, high-stakes mission to recover the ARK colony ships stolen by the mysterious Outward.

Deliver Us Mars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Deliver Us Mars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Deliver Us Mars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!