Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Desktop Dungeons

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Desktop Dungeons fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Desktop Dungeons satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 7, 2013
Geliştiren: QCF Design
Yayıncı: QCF Design
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Desktop Dungeons Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.2GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: any Direct3D 9 card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

Desktop Dungeons Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Desktop Dungeons fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Desktop Dungeons fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Desktop Dungeons İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Desktop Dungeons - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Desktop Dungeons Özeti

Ücretsiz Oyun Güncellemesi! Masaüstü Zindanlar: Geliştirilmiş Baskı. 10 dakika veya daha kısa sürede korkunç bir şekilde ölmenin daha fazla yolu. Ödüllü Hızlı Oyna Puzzle Roguelie, şimdi yeni içerik, yeni sınıflar ve oynamanın yeni bir yolu ile doludur: Tohumlanmış günlük zindanda arkadaşlarınıza karşı yarışın!

Desktop Dungeons İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Desktop Dungeons fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Desktop Dungeons satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!