Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Deus Ex: Game of the Year Edition

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Deus Ex: Game of the Year Edition fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Deus Ex: Game of the Year Edition satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

21.43₺

Steam

112.38₺

Çıkış tarihi: June 22, 2000
Geliştiren: Ion Storm
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 16

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Deus Ex: Game of the Year Edition Sistem Gereksinimleri

En Düşük:300 MHz Pentium II veya dengi, Windows 95/98, 64 MB RAM, DirectX 7.0a uyumlu 3B Ekran Kartı, 16MB Video Belleği, Direct X 7.0a uyumlu Ses Kartı, Direct X 7.0a veya daha yükseği (içerir), 150MB sıkıştırılmamış sabit disk alanı, Klavye ve Fare
null

Deus Ex: Game of the Year Edition Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Deus Ex: Game of the Year Edition fiyatı:    21.43₺

Şu anki en ucuz Deus Ex: Game of the Year Edition fiyatı:    21.43₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Deus Ex: Game of the Year Edition İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Deus Ex: Game of the Year Edition - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Deus Ex: Game of the Year Edition Özeti

Yıl 2052 ve dünya tehlikeli ve kaotik bir yer. Teröristler açıkça çalışır - binlerce kişiyi öldürür; İlaçlar, hastalık ve kirlilik daha da öldürür. Dünyanın ekonomileri çöküşe ve delice varlıklı ve umutsuzca fakir arasındaki boşluğa yakındır.

Deus Ex: Game of the Year Edition İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Deus Ex: Game of the Year Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Deus Ex: Game of the Year Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!