Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

DIG IT! - A Digger Simulator

Güvenilir mağazalardaki en ucuz DIG IT! - A Digger Simulator fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup DIG IT! - A Digger Simulator satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

39.00₺

HRK

130.27₺

Çıkış tarihi: Oct. 15, 2014
Geliştiren: Cape Copenhagen
Yayıncı: rondomedia GmbH
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 419.00₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 321.44₺
pc
NBA 2K22
429.00₺ 302.29₺

DIG IT! - A Digger Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • İşlemci: 3.2 GHz'de çalışan AMD/Intel dört çekirdekli işlemci (Intel Core i5 2. nesil ya da AMD FX 8350 veya daha üst mimariler önerilir)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI/NVIDIA en az DirectX 9.0c ve Shader Model 4.0 desteğine ve en az 1GB adanmış VRAM'e sahip adanmış ya da mobil ekran kartı. ATI/AMD Radeon HD6850 ve NVIDIA GeForce GTX460 ya da daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Entegre veya adanmış DirectX 9 uyumlu ses kartı
  • İlave Notlar: Giriş cihazları: Klavye ve fare
null

DIG IT! - A Digger Simulator Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz DIG IT! - A Digger Simulator fiyatı:    7.8₺

Şu anki en ucuz DIG IT! - A Digger Simulator fiyatı:    39.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

DIG IT! - A Digger Simulator İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

DIG IT! - A Digger Simulator - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


DIG IT! - A Digger Simulator Özeti

Motorun çalıştığı ve benzin kokusunun havayı doldurduğu o ana bayılıyor musunuz? Çok güçlü kazıcılar, buldozerler ve damperli kamyonlarla toprak taşıma fikri sizi heyecanlandırıyor mu? Her şey sizin mutlak hâkimiyetinizdeyken, kepçenin sert çeliği toprağa saplandığı sırada içinizden akıp giden o güç hissini mi arıyorsunuz?

DIG IT! - A Digger Simulator İle İlgili Kullanıcı Yorumları


DIG IT! - A Digger Simulator fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak DIG IT! - A Digger Simulator satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!