Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dig or Die

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dig or Die fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dig or Die satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

20.50₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: July 10, 2018
Geliştiren: Gaddy Games
Yayıncı: Gaddy Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Dig or Die Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel 2.4 GHz, Amd FX-8350 or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB video memory, capable of shader model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Mouse, Keyboard. Edit on 2016/03/25: caution, the game doesn't work on some Win XP 32bits hardware (not everyone), and i'm not sure if i'll be able to fix it. So you can ask a refund if that's the case for you
null

Dig or Die Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dig or Die fiyatı:    20.5₺

Şu anki en ucuz Dig or Die fiyatı:    20.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dig or Die İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dig or Die - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dig or Die Özeti

Düşmanca bir gezegendeki kaza arazisi, ondan kaçmak için yaşamak istiyorsanız, en güçlü savunmaları yapmanız gerekeni. Ama uyarılsın ... Bu gezegen acımasız. Güçlü ve akıllı hale getirmek; Else fizik, tek hayatta kalma umutlarını taşabilir veya yok edebilir.

Dig or Die İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dig or Die fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dig or Die satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!