Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

DIMENSION REIGN

Güvenilir mağazalardaki en ucuz DIMENSION REIGN fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup DIMENSION REIGN satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

28.00₺

G2A

226.02₺

Çıkış tarihi: March 19, 2020
Geliştiren: ScopeNext Inc
Yayıncı: PQube Limited
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

DIMENSION REIGN Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: 2.3Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

DIMENSION REIGN Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz DIMENSION REIGN fiyatı:    28.0₺

Şu anki en ucuz DIMENSION REIGN fiyatı:    28.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

DIMENSION REIGN İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

DIMENSION REIGN - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


DIMENSION REIGN Özeti

Boyut REIGN, oyuncuların sürekli değişen bir peyzajda düşman ordularını yenmek için bir kerede iki karakter kontrol ettiği bir Roguelie DeckBuilder'dır. Yeteneklerinizi güvertenizden çizin ve düşmanların tüm ekranlarını bir vuruşa çıkmadan önce tüm ekranları almak için bir araya getirin.

DIMENSION REIGN İle İlgili Kullanıcı Yorumları


DIMENSION REIGN fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak DIMENSION REIGN satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!