Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Diner Bros

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Diner Bros fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Diner Bros satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

12.39₺

FoxnGame

20.35₺

Çıkış tarihi: July 6, 2018
Geliştiren: JAYFLGAMES
Yayıncı: JAYFLGAMES
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Diner Bros Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB VRAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepads Recommended
null

Diner Bros Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Diner Bros fiyatı:    12.39₺

Şu anki en ucuz Diner Bros fiyatı:    12.39₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Diner Bros İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Diner Bros - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Diner Bros Özeti

Diner Bros yemek pişirme ve restoran yönetimi oyunudur. Olabildiğince hızlı yemek pişirin ve servis yapın, ancak emirleri yanlış anlamayın, yoksa müşterileriniz sinirlenir - ve aç! Restaurant'ınızı yükseltin ve personelin size yardımcı olması için ... ya da 2-4 yerel Co-op'teki arkadaşlarınızla oynayın!

Diner Bros İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Diner Bros fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Diner Bros satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!