Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dino Run DX

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dino Run DX fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dino Run DX satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

10.06₺

G2A

20.68₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 29, 2015
Geliştiren: Pixeljam
Yayıncı: Pixeljam
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Dino Run DX Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1 Ghz CPU
  • Bellek: 500 MB RAM
  • Depolama: 45 MB kullanılabilir alan
null

Dino Run DX Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dino Run DX fiyatı:    10.06₺

Şu anki en ucuz Dino Run DX fiyatı:    10.06₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dino Run DX İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dino Run DX - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dino Run DX Özeti

Dinozorlar. Piksel. Piroklastik kıyamet duvarları. Çok oyunculu yarış. Masif Indie Crossovers. Dino Run DX'in hepsini ve daha fazlasına sahip. Orijinal koşucuyu yeniden keşfet ve tekrar tekrar tükenme kaçın.

Dino Run DX İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dino Run DX fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dino Run DX satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!