Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Disney High School Musical 3: Senior Year Dance

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Disney High School Musical 3: Senior Year Dance fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Disney High School Musical 3: Senior Year Dance satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

HRK

33.92₺

G2A

57.51₺

Çıkış tarihi: Oct. 28, 2008
Geliştiren: Page 44 Studios
Yayıncı: Disney
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺

Disney High School Musical 3: Senior Year Dance Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 / Vista SP2 / XP SP3
  • İşlemci: Pentium 4 class or AMD Athlon processor, 1.5 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 64 MB DirectX 9.0c-compatible, 3D video card (NVIDIA GeForce, ATI Radeon, or equivalent) with Hardware Transform and Lighting capability.
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 16-bit DirectX 9-compatible sound card
  • İlave Notlar: 2.0 Intel Pentium 4 class or better processor is required for onboard (built-in) integrated chipsets (e.g., Intel on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series, ATI Mobility Radeon 7500 & X1300)
null

Disney High School Musical 3: Senior Year Dance Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Disney High School Musical 3: Senior Year Dance fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Disney High School Musical 3: Senior Year Dance fiyatı:    32.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Disney High School Musical 3: Senior Year Dance İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Disney High School Musical 3: Senior Year Dance - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Disney High School Musical 3: Senior Year Dance Özeti

High School Musical 3: Senior Year DANCE lets fans experience the energy, fun, and music of all three "High School Musical" movies. Players can dance to the beat of favorite "High School Musical" songs in familiar movie locations alongside their favorite characters.

Disney High School Musical 3: Senior Year Dance İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Disney High School Musical 3: Senior Year Dance fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Disney High School Musical 3: Senior Year Dance satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!