Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Distant Space

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Distant Space fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Distant Space satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.10₺

Çıkış tarihi: Dec. 20, 2016
Geliştiren: PixelMouse
Yayıncı: PixelMouse
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Distant Space Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1 GHz Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Distant Space Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Distant Space fiyatı:    2.1₺

Şu anki en ucuz Distant Space fiyatı:    2.1₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Distant Space İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Distant Space - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Distant Space Özeti

Uzak alan, 80'lerin arcade tarzında kozmik dövüşlerin arcade oyunu var, bu, uzay gemisini kontrol edebileceğiniz ve belirli bir sırayla hareket eden dünya dışı nesneleri yok etmeye zorlayabileceğiniz bir oyundur.

Distant Space İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Distant Space fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Distant Space satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!