Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Divine Slice of Life

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Divine Slice of Life fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Divine Slice of Life satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

24.04₺

G2A

34.65₺

Steam

389.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 23, 2015
Geliştiren: Dharker Studio
Yayıncı: Dharker Studios Ltd
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Divine Slice of Life Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.66 Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX compatible card
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Divine Slice of Life Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Divine Slice of Life fiyatı:    24.04₺

Şu anki en ucuz Divine Slice of Life fiyatı:    24.04₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Divine Slice of Life İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Divine Slice of Life - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Divine Slice of Life Özeti

Take on the role of Aaki, a seemingly normal if somewhat self conscious young man, whose life is turned upside down after a casual stroll through the local park. Now he has to deal with two mischievous demi-gods who insist he must marry one of them.

Divine Slice of Life İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Divine Slice of Life fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Divine Slice of Life satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!