Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Downwell

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Downwell fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Downwell satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

31.39₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 15, 2015
Geliştiren: Moppin
Yayıncı: Devolver Digital
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Downwell Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Controller recommended.
null

Downwell Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Downwell fiyatı:    31.39₺

Şu anki en ucuz Downwell fiyatı:    31.39₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Downwell İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Downwell - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Downwell Özeti

Downwell, kendisini korumak için sadece silahlarıyla anlatılmamış hazineleri arayarak iyi bir şekilde havalandırılan genç bir insan hakkında meraklı bir oyundur.

Downwell İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Downwell fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Downwell satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!