Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dracula: Love Kills

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dracula: Love Kills fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dracula: Love Kills satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

16.40₺

Cdkeys

135.57₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: June 9, 2011
Geliştiren: Waterlily Games
Yayıncı: Frogwares
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Dracula: Love Kills Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/8
  • İşlemci: CPU: 1.0 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX: 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 531 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX: 9.0 Compatible
null

Dracula: Love Kills Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dracula: Love Kills fiyatı:    16.4₺

Şu anki en ucuz Dracula: Love Kills fiyatı:    16.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dracula: Love Kills İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dracula: Love Kills - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dracula: Love Kills Özeti

Vampirlerin kraliçesi, insan dünyasını yok etmek isteyen ve kalıntıları üzerinden hükmetmek isteyen tarihin küllerinden ortaya çıkıyor! Kimse, insan ya da vampir, kendi yolunda durmayacak! Dracula'yı, Dr. Van Helsing ile son savaşından yıllar geçirdikten sonra yıllar geçirdikten sonra güçlerini uyandırır ve güçlendirdi.

Dracula: Love Kills İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dracula: Love Kills fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dracula: Love Kills satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!