Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dragon's Wake

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dragon's Wake fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dragon's Wake satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 11, 2015
Geliştiren: Brainbox Software
Yayıncı: Brainbox Software
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Dragon's Wake Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 4 Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 310 MB kullanılabilir alan
null

Dragon's Wake Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dragon's Wake fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Dragon's Wake fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dragon's Wake İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dragon's Wake - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dragon's Wake Özeti

Dragons Wake, Gizemli Bir Kara Şövalye'nin elindeki ejderhaların imha edilmesinin zaten devam ettiği bir dünyaya glenging ejderha taranan 2B macera platformudur.

Dragon's Wake İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dragon's Wake fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dragon's Wake satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!